Nasz zespół tworzą osoby, których wiedza i doświadczenie świadczą o pełnym profesjonalizmie w realizowaniu powierzonych zadań.

Każdego z nas cechuje gruntowne przygotowanie merytoryczne do pełnienia zajmowanych funkcji. Ma ono swoje potwierdzenie zarówno w wiedzy teoretycznej, jak i w wieloletniej praktyce zdobytej w kraju i często za granicą. W zakresie określonym przez specyfikę naszej firmy jesteśmy specjalistami i ekspertami. Nasze umiejętności pozostawiamy do dyspozycji Klientów.

Marek Skowiera

Pełnoletni (18 lat doswiadczeń  w branży) finansowy i ubezpieczeniowy doradca klienta  – przedsiębiorcy.

Absolwent Szkoły Giełdowej przy GPW. Unit Manager w dwóch czołowych TU. Wieloletni manager projektu  „Sukcesja w firmie i rodzinie". Organizator ponad 30 konferencji poświęconych sukcesji.

W Novum DF prowadzi dział audytów. Te 18 lat i setki spotkań z właścicielami firm sprawiło, że w grze klient/ubezpieczony – towarzystwo ubezpieczeniowe wszystkie atuty są po stronie TU. Ciągle 90% posiadaczy polis na życie nie wie, za co płaci. Jak mówi: Czas to zmienić! Sukcesja nauczyła go, jak doniosłą rolę pełni rentierskie zabezpieczenie przedsiębiorcy.

Prywatnie pasjonuje go sport, dobra muzyka, co jakiś czas Toskania. Kocha swoje dzieci...

Łukasz Kosicki

Łukasz Kosicki, czyli popularny Kosa karierę w finansach zaczął w 2007 r. Z firma Novum jest związany od początku jej istnienia, czyli od 2009 r. Zaangażowaniem i ciężką pracą przyczynił się do rozwoju całej organizacji. 

Dziś jest jednym z liderów i filarem tej firmy. Osobą, bez której nie można sobie wyobrazić funkcjonowania całej organizacji. Jest kierownikiem merytorycznym, na którym zawsze można polegać.

Kosa prywatnie...? Nie zna się na samochodach, ale zna się na muzyce. Jest założycielem i liderem zespołu GIFLOF. Jego pasja udziela się wszystkim w firmie, szczególnie kiedy Novum zajmuje miejsce przy scenie podczas koncertu. Świetny mąż i ojciec, szalony na scenie i perfekcyjny w pracy.

Sławomir Jeleń

Sławek, pierwsze kroki w finansach stawiał w 2008 r., a w firmie Novum jest od 2011 r.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Ukończył również Akademię Zarządzania Novum. Kierownik i entuzjasta.

W firmie oprócz kierowania zespołem sprzedażowym jest odpowiedzialny za wnoszenie ogromnej ilości radości. Nie boi się wyzwań, jest wyjątkowo wytrwały i skuteczny w pracy, a przy tym zawsze pomocny.

Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, muzyk, lider zespołu Xonobee. Podczas występów Sławka pod sceną najgłośniejsi są przyjaciele z firmy Novum.

Krzysztof Frączek

Krzysztof związany jest z organizacją NGK od 2011 roku. Ukończył studia na kierunku transport-logistyka, uzyskując tytuł inżyniera, lecz już w czasie studiów wiedział, że swoje kroki skieruje w stronę finansów. Od początku współpracy wywiązywał się z powierzonych zadań oraz dążył do pogłębiania swojej wiedzy, dzięki czemu objął funkcję specjalisty ds. kredytów w Novum DF Sp. z o.o. oraz specjalisty ds. spółek w Noxum Sp. z o.o.

Krzysztofa charakteryzuje ogromna świadomość życiowa oraz niezłomność w podjętych decyzjach. Jego systematyczne, wręcz rzemieślnicze podejście do pracy pozwala osiągać wyznaczone cele, wciąż kroczy do przodu. Pełniąc funkcję specjalisty ds. kredytów, wykazuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta, zaangażowaniem oraz poszukiwaniem najlepszych rozwiązań, czego efektem są pozytywnie zrealizowane transakcje. W zakresie prac specjalisty ds. spółek Krzysztof kieruje się starannością w swoich obowiązkach, dbałością o szczegóły oraz nieustającym rozwojem. Jest odpowiedzialny za pełną opiekę nad spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością, poczynając na rejestracji, poprzez wsparcie dla klienta na każdym etapie, kończąc na współpracy z działem księgowości w sprawach klientów. Każda skierowana do niego sprawa zostaje rozwiązana w sposób profesjonalny, dzięki czemu jest odpowiednią osobą na tym stanowisku.

W życiu prywatnym Krzysztof jest zdecydowanie osobą szaloną, pełną pomysłów i chęci do działania. Wolny czas poświęca rodzinie, a także swoim pasjom, którymi są motoryzacja i zwiedzanie opuszczonych miejsc.